EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter
BEŞ YILDIZ    
Altınkaya Et Ve Et Mam. San. Ve Tic. A.Ş.
Sanayi Cad. N: 16  Şeyhli Pendik/İstanbul
T: +90 216 378 79 45
F: +90 216 378 79 53
E-Mail: info@altinkaya.com
Web: www.altinkaya.com
Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi
Perşembe, 29 Eylül 2011 08:29

cihanBeşyıldız Et ve Et Mamülleri, 22-25 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da düzenlenen 19. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na (GIDA 2011) katıldı

Beşyıldız Et ve Et Mamülleri’nin markası, Saus-Age, Türkiye’de ilk kez orijinal Hot Dog’u Türk tüketicisinin beğenisine sunarak; et sektörüne farklı bir soluk getirmenin yanında standart hizmet kalitesini de çeşitli noktalara taşımaya devam ediyor.

‘’Sosiste Lezzet Çağı’’sloganıyla yola çıkan ve franchising sistemiyle çalışan firma başta büyük şehirler olmak üzere belirlenen çeşitli bölgelerden gelen teklifleri değerlendirmektedir.

Özel ve şık tasarımlı araçlarında dolgun ve lezzetli hot dog’ları satışa sunan Saus-Age, ilk olarak popüler noktalarda hizmet vermeye başlarken, aynı zamanda sosislerini vakumlu ambalajlarında Türkiye’nin seçkin şarküterilerinde de satışa sunuyor.

Saus-Age’in ana ürünü olan sosisleri Beşyıldız firması tarafından %100 dana etinden hiçbir katkı maddesi ve renklendirici içermeden tamamen doğal olarak üretiliyor. Saus-Age sosislerinin ilk ısırıldığında çıkardığı lezzet sesi ürünün doğal yapısından kaynaklanan ve kendisini diğerlerinden farklı kılan bir başka özelliği olarak dikkat çekiyor.

Saus-Age hijyenik araçları, eğitimli personeli, farklı sunum teknikleri ve ürün grupları ile Türkiye’nin her bölgesinde hızla büyümeyi amaç ediniyor.

Lütfen Paylaşın

Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Delicious Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Digg Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in FaceBook Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Google Bookmarks Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Stumbleupon Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Technorati Submit Beşyıldız Et ve Et Mamülleri, Saus-Age markası ile GIDA 2011’deydi in Twitter
 

 
skoc65