EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter

birebir


ANTALYA BİREBİR MARKET   
Antalya Market İşletmeleri Tic. San. A.Ş. 
Sinan Mah. Serik Cad. No:243 Altınova/Antalya 
T:  + 90 242 340 60 80
F:  + 90 242 340 60 68 
E-Mail:  info@1e1market.com.tr
Web: www.1e1market.com.tr

birebirbanner

BİREBİR MARKET


Birebir Market perakende sektöründe ticaret yapan, şu anda 25.212 metrekare satış alanı,46 mağazası ve 700’ün üzerinde personeli ile hizmet veren yerel piyasada öncü olarak adlandırılan Akdeniz’in önemli bir kurumsal markasıdır.


Modern perakendecilikte Akdeniz bölgesi olarak Antalya ve çevresinde, bunun dışında Isparta ve Bucak’ta da faaliyet gösteren Birebir Market bölgenin lideri konumundadır.


Antalya’da ilk olarak müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda kendi altyapısını yenileyen birebir; müşterilerinin beklentilerine cevap verecek şekilde kendini geliştirmiştir. Mağazacılıkta alışveriş kolaylığı sağlayacak tasarımlar gerçekleştirerek perakende sektörünün öncülüğünü yapmaya devam etmektedir.


Her Çarşamba sebze meyve pazarı, her Perşembe et günü, her Cuma akşam pazarı,Hafta sonu indirimleri,07 alışveriş bayramı ve daha birçok kampanyası ile müşterilerine en keyifli alışverişi sunmaktadır.


Birebir; bir satış şirketidir. Bu nedenle vizyonu, misyonu ve değerleri çok önemlidir. Birebir ticaretini daima bu çizgiler içinde sürdürmekte, güçlü insan kaynakları yapısı, ileri teknolojik uygulamaları ile başarı çizgisini daima daha ileriye ve yukarıya taşımaya devam etmektedir.


İnsan kaynağına yaptığımız yatırımı, gelişen ve değişen perakendecilik sektöründe daha da etkin değerlendirebilmek için sektör temsilcilerinden de etkin bir şekilde faydalanmayı ve bilgi aktarımını kolaylaştırmayı hedeflemiştir.


Her ay yaptığı kampanyalar ile müşterilerine keyifli alışverişler yaşatan 1e1 Market, gelenekselleştirdiği 07 alışveriş bayramı ile 2011 yılında Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonu kapsamında yapılan “Perakendenin En Başarılı Fikirleri” yarışmasında” Promosyon Yönetim Kategorisinde birinciliği alarak Antalya’ya iki defa bayram yaşatmıştır. Ayrıca 2013 yılında da Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri Yarışıyor’ etkinliğinde iki ödülün birden sahibi oldu. En iyi promosyon ‘Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları’ kategorilerinde yine birincilik ödülünü alarak sektörde Antalya’nın gururu oldu.

1e1 Market’te açılış günü
Salı, 23 Ağustos 2011 00:14

1e1Perakende sektöründe yatırımlarını sürdüren Akdeniz PERDER Üyesi 1e1 Market, 31. şubesini bugün Manavgat'ta hizmete açıyor

1e1, bu şubesi ile Manavgat’ta ilk yatırımını yapmış oluyor.

Bugün saat 11.00’da açılacak olan yeni şube, 700 metrekare satış alanı üzerinde 19 personel ve 5 kasa ile hizmet verecek.
 

Lütfen Paylaşın

Submit 1e1 Market’te açılış günü in Delicious Submit 1e1 Market’te açılış günü in Digg Submit 1e1 Market’te açılış günü in FaceBook Submit 1e1 Market’te açılış günü in Google Bookmarks Submit 1e1 Market’te açılış günü in Stumbleupon Submit 1e1 Market’te açılış günü in Technorati Submit 1e1 Market’te açılış günü in Twitter
 

 
skoc65