EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter

birebir


ANTALYA BİREBİR MARKET   
Antalya Market İşletmeleri Tic. San. A.Ş. 
Sinan Mah. Serik Cad. No:243 Altınova/Antalya 
T:  + 90 242 340 60 80
F:  + 90 242 340 60 68 
E-Mail:  info@1e1market.com.tr
Web: www.1e1market.com.tr

birebirbanner

BİREBİR MARKET


Birebir Market perakende sektöründe ticaret yapan, şu anda 25.212 metrekare satış alanı,46 mağazası ve 700’ün üzerinde personeli ile hizmet veren yerel piyasada öncü olarak adlandırılan Akdeniz’in önemli bir kurumsal markasıdır.


Modern perakendecilikte Akdeniz bölgesi olarak Antalya ve çevresinde, bunun dışında Isparta ve Bucak’ta da faaliyet gösteren Birebir Market bölgenin lideri konumundadır.


Antalya’da ilk olarak müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda kendi altyapısını yenileyen birebir; müşterilerinin beklentilerine cevap verecek şekilde kendini geliştirmiştir. Mağazacılıkta alışveriş kolaylığı sağlayacak tasarımlar gerçekleştirerek perakende sektörünün öncülüğünü yapmaya devam etmektedir.


Her Çarşamba sebze meyve pazarı, her Perşembe et günü, her Cuma akşam pazarı,Hafta sonu indirimleri,07 alışveriş bayramı ve daha birçok kampanyası ile müşterilerine en keyifli alışverişi sunmaktadır.


Birebir; bir satış şirketidir. Bu nedenle vizyonu, misyonu ve değerleri çok önemlidir. Birebir ticaretini daima bu çizgiler içinde sürdürmekte, güçlü insan kaynakları yapısı, ileri teknolojik uygulamaları ile başarı çizgisini daima daha ileriye ve yukarıya taşımaya devam etmektedir.


İnsan kaynağına yaptığımız yatırımı, gelişen ve değişen perakendecilik sektöründe daha da etkin değerlendirebilmek için sektör temsilcilerinden de etkin bir şekilde faydalanmayı ve bilgi aktarımını kolaylaştırmayı hedeflemiştir.


Her ay yaptığı kampanyalar ile müşterilerine keyifli alışverişler yaşatan 1e1 Market, gelenekselleştirdiği 07 alışveriş bayramı ile 2011 yılında Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonu kapsamında yapılan “Perakendenin En Başarılı Fikirleri” yarışmasında” Promosyon Yönetim Kategorisinde birinciliği alarak Antalya’ya iki defa bayram yaşatmıştır. Ayrıca 2013 yılında da Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun ‘Perakendenin En Başarılı Fikirleri Yarışıyor’ etkinliğinde iki ödülün birden sahibi oldu. En iyi promosyon ‘Müşteri Hizmetleri, CRM ve Teknoloji Uygulamaları’ kategorilerinde yine birincilik ödülünü alarak sektörde Antalya’nın gururu oldu.

1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek
Pazartesi, 24 Eylül 2012 09:39

1e1__1e1 Market, sezon boyunca Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda 207 kişilik 1e1 tribünü ile konuklarına unutulmaz bir maç keyfi yaşatıyor

Tedarikçilerine özel yer ayıran 1e1 market, personeline, müşterilerine ve firmalara çeşitli aktivitelerle adeta şenlik havasında maç izleme imkânı sundu.
 
Geçtiğimiz haftalarda Medical Park Antalyaspor’un karşı karşıya geldiği Kayserispor maçında 1e1, tribününde sezonun ilk maçını izlemeye gelenlere birçok sürpriz yaptı.  90 dakika boyunca Antalyaspor’a desteklerini esirgemeden tek yürek olan 1e1 tribünü, Spor Toto Süper Ligi’nin 4. haftasında gerçekleştirilen Medical Park Antalyaspor- Galatasaray maçında da bir araya geldi.

1e1 Market futbol severler için tam kadro hazırlandı ve Antalya Yaşam Akademi Derneğinin, her yaş grubundan zihinsel engelli gençlerinin müzik gösterileri ile Antalyaspor’u yürekten destekledi. 1e1 Genel Müdürü Altan Vural,”Özel gençlerin enstrümanları ile bütünleşmesi görülmeye değerdi.” dedi.
 
El becerileri ve spor ile topluma entegre olmaları amaçlanan Yaşam Akademi Derneği’nin özel gençleri, Antalya’nın Spor Toto Süper Lig’deki temsilcisi Medical Park Antalyaspor’un Galatasaray ile yaptığı karşılaşmada izleyenleri bando gösterisi ile futbol severleri coşturarak doyumsuz bir maç keyfi yaşattı.

1e1 Genel Müdürü Altan Vural, “Turizm’in başkenti dediğimiz Antalya’mızın sporda büyük başarılar yakalaması bir zorunluluktur. Bunun için sahada ter döken sporcularımıza düşen görev kadar biz taraftarlara da büyük görevler düşmekte. Antalyaspor’umuzun sadece Süper Lig’de değil, Avrupa Liglerinde de olabilmesi için desteklerimizi her an esirgemeden sürdürmeliyiz. 90 dakika susmadan yenilsekte destek vermeliyiz.” dedi.

Lütfen Paylaşın

Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Delicious Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Digg Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in FaceBook Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Google Bookmarks Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Stumbleupon Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Technorati Submit 1e1 Market’ten Antalyaspor'a destek  in Twitter
 

 
skoc65