EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter
SAMMAR
Samsun  Grup Marketçilik A.Ş.
Derebahçe Mah. Türkmen Sk. N08 İlkadım/Samsun
T: +90 362 234 50 17
E-Mail: info@sammar.com
SAMMAR 34 oldu
Çarşamba, 04 Eylül 2013 07:06
sammar_5Samsun Grup Marketçilik'in şubelerinin 34'üncü halkası Atakent'te hizmete açıldı

Atatum Belediye Başkanı Metin Burma, çok sayıda davetli ve kalabalık bir halk katılımı ile yapılan açılış töreninde konuşan Genel Müdür Yalçın Yıldırım; “Sammar olarak yeni bir şube ile daha hizmet vermenin onuru ve gururunu yaşıyoruz.”dedi.

Samsun’da Sammar olarak 34'üncü şubeyi Atakent’de açtıklarını söyleyen Genel Müdür Yıldırım, 2013 yılı başlarında Samsun’da bazı yerel marketlerin güç birliği ile oluşan Sammar’ın Samsun halkının da desteği ile gelişerek bugün 34'üncü şubeye ulaştığını söyledi. Yıldırım,”Bugün Samsun’un gelişen yüzü Atakum’un Atakent’inde 34'üncü mağazamızın açmanın sevincini yaşıyoruz. Bizim amacımız Samsun halkına kaliteli ürünü en ekonomik fiyatı sunmak” diye konuştu.

Sammar’ın Samsun’da ortak yatırım anlamında güzel ve verimli bir örnek olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ise, Son zamanlarda işletmelerin tabelalarının bile yabancı isimler olduğunu belirterek, ”Bu yabancı hayranlığını bir kenara bırakarak kendi markalarımıza ve firmalarımıza destek vermeliyiz. Sammar marketleri ile hayat bulan “Samsun’da Var Samsun için Al” sloganını tüm Samsunlular desteklemeliyiz” dedi.

Yeni açılan mağaza 600 metrekare alanda 2 kasa ve 15 çalışanı ile hizmet veriyor.

Lütfen Paylaşın

Submit SAMMAR 34 oldu in Delicious Submit SAMMAR 34 oldu in Digg Submit SAMMAR 34 oldu in FaceBook Submit SAMMAR 34 oldu in Google Bookmarks Submit SAMMAR 34 oldu in Stumbleupon Submit SAMMAR 34 oldu in Technorati Submit SAMMAR 34 oldu in Twitter
 
 
skoc65